LatCup 2016 atskaite

Starptautiskais Taekwon-do ITF turnīrs

3.Latvijas Taekwon-do ITF kauss’ 2016

9.Latvijas Taekwon-do ITF iesācēju kauss’ 2016

 

2016.gada 20.februārī Salaspils Sporta hallē notika 3.Latvijas Taekwon-do ITF kauss 2016 un 9.Latvijas Taekwon-do ITF iesācēju kauss 2016, kurš tika organizēts ar sporta klubu „Čin-Gu” un Latvijas Taekwon-do ITF asociāciju.

Turnīrā piedalījās 156 taekvondisti no 6 valsts – Itālijas (6 dalībnieki), Baltkrievijas (4 dalībnieki), Krievijas (3 dalībnieki), Polijas (33 dalībnieki), Uzbekistānas (6 dalībnieki) un Latvijas (AlexClub – 18 dalībnieki, Čin-Gu – 33 dalībnieki, Tan-Gun (35 dalībnieki), Viktorija-T (16 dalībnieki), Zeta Sports(3 dalībnieki)).

Kopumā tika izspēlētas 83 komplektu medaļas – 28 tuļos, 33 sparingā, 14 speciālajā tehnikā, 4 izturības testā un 4 ātruma testā.

Turnīrs tika apkalpots ar 3 sekretāriem un 32 tiesnešiem galvenā tiesneša Artūra Saulīte vadībā.

Turnīrs deva ļoti labu pieredzi un stimulu jaunajiem taekvondistiem, jo tāda lieluma un līmeņa starptautiskās sacensības Latvijas Taekwon-do ITF asociācijā notika pirmo reizi.

Gribētos pateikt lielo paldies mūsu viesiem – Michał Korzybski (Matsogi Ciechanów, Poland), Oleg Pranevich (Belarusian Public Association Taekwon-do, Belarussia), Silvia Farigu and Christian Oriolani (TKD Sardegna, Italy), Han Gennadi and Bariev Sadriddin (Federation Taekwon-Do  ITF of Uzbekistan, Uzbekistan), Alexandr Systsov (Sambo-70, Russia) un speciāliem atbalstītājiem – Salaspils pilsētas Domei, Salaspils Sporta hallei, firmai Forevers, firmai „Daba VS”, firmai „Budosports”, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai un Latvijas Augstskolu sporta savienībai.

Kā arī pateicamies LTA ITF prezidentam Armandam Šaltenim (5.dans) par palīdzību ārzemju komandas uzaicināšanai un LTA ITF tehniskās komitejas vadītājam Jurijam Jeršovam (6.dans) par tiesnešu sgatavošanu.

 

APSVEICAM

 

KOMANDAS KOVĒRTĒJUMS:

  1. Latvijas Taekwon-do ITF kauss’ 2016

1.vieta Matsogi Ciechanów POLAND

  1. vieta Viktorija-T LATVIA
  2. vieta Belarusian Public Association Taekwon-do BELARUSSIA

 

  1. Latvijas Taekwon-do ITF iesācēju kauss’ 2016
  2. vieta Čin-Gu LATVIA
  3. vieta Tan-Gun LATVIA
  4. vieta AlexClub LATVIA

 

ABSOLUTIE ČEMPIONI

  1. Latvijas Taekwon-do ITF kauss’ 2016

Sievietes – ZĄBCZYK Zuzanna (Matsogi Ciechanów, Poland)

10-11 gadi – GRZELAK Maksym (Matsogi Ciechanów, Poland)

12-13 gadi – ZEMĪTIS  Matīss (Viktorija-T, Latvia)

14+ gadi – ŠČOGOLEVS Leonīds (Viktorija-T, Latvia)

 

  1. Latvijas Taekwon-do ITF iesācēju kauss’ 2016

Sievietes – LELAUS Natalija (Tan-Gun, Latvia)

7-9 gadi – LEWANDOWSKI Oskar (Matsogi Ciechanów, Poland)

10-11 gadi ld – SUSHA Valentine (Belorussia)

12-13 gadi – KALNIŅŠ Dāvids Verners (AlexClub, Latvia)

14+ gadi – SKERANSKIS Vitalijs (Tan-Gun, Latvia)

 

 

Sporta kluba “ČIN-GU” rezultāti

s432

 

  • Mareks Mencis – vieta Matsogi -22 kg +1,      2.vieta Tul 10-9 gup +3           1.vieta ātrums
  • Samuels Sečko – vieta Matsogi -22 kg,           5.vieta Tul 10-9 gup
  • Tarnavskis Staņislavs – vieta Matsogi -26 kg +3,      5.vieta Tul 10-9 gup
  • Līzete Dūmiņa – vieta Matsogi -30 kg +1,      4.vieta Tul 10-9 gup    3.vieta spectehnika
  • Markus Mencis – vieta Matsogi -32 kg +1       5.vieta Tul 8-7 gup
  • Irina Griņina – vieta Matsogi -35 kg +2,      2.vieta Tul 10-9 gup +2
  • Ksenija Babkina – vieta Matsogi -35 kg,           1.vieta Tul 10-9 gup +2           3.vieta izturība
  • Dambītis Sandis – vieta Matsogi -38 kg +3,      1.vieta Tul 10-9 gup +3
  • Grahoļskis Artūrs – vieta Matsogi -38 kg +2,      4.vieta Tul 10-9 gup +2           2.vieta spectehnika
  • Sīlis Roberts – vieta Matsogi -38 kg +3,      3.vieta Tul 10-9 gup +3           3.vieta spectehnika
  • Poliščuks Artēmijs – vieta Matsogi -38 kg            5.vieta Tul 10-9 gup
  • Eduards Novikovs – vieta Matsogi -50 kg +1       5.vieta Tul 8-7 gup      3.vieta ātrums
  • Jans Naruševičs – vieta Matsogi -50 kg +1       2.vieta Tul 10-9 gup +1           1.vieta spectehnika
  • Armands Romanauskas – vieta Matsogi -50 kg            5.vieta Tul 10-9 gup
  • Aleksejs Sokolovs – vieta Matsogi -56 kg +2       4.vieta Tul 10-9 gup    2.vieta spectehnika
  • Andrejs Bogačs – vieta Matsogi -69 kg            5.vieta Tul 10-9 gup    3.vieta spectehnika
  • Dmitrijs Žukovs – vieta Matsogi -69 kg +1       4.vieta Tul 8-7 gup +1 1.vieta spectehnika
  • Amaļ Aļ-Ahmad – vieta Matsogi +65kg +1       2.vieta Tul 10-9 gup +1           2.vieta spectehnika
  • Puntaks Georgijs – vieta Matsogi -32 kg            4.vieta Tul 8-7 gup +2
  • Golubevs Ēriks – vieta Matsogi -38 kg +2       5.vieta Tul 10-9 gup    3.vieta spectehnika
  • Šterns Ingus –             vieta Matsogi -38 kg +1,      5.vieta Tul 10-9 gup +1
  • Gerda Beliņa – vieta Matsogi -40 kg +2       5.vieta Tul 8-7 gup
  • Aleksandrs Lisovs – vieta Matsogi -44 kg            5.vieta Tul 8-7 gup
  • Vadims Lizunkovs – vieta Matsogi -38 kg +2       5.vieta Tul 10-9 gup
  • Everts Alekss Endijs – vieta Matsogi -38 kg +1       3.vieta Tul 6-5 gup      3.vieta spectehnika
  • Edvards Vendlands – vieta Matsogi -38 kg +1       2.vieta Tul 6-5 gup +1
  • Degtjarevs Kirils – vieta Matsogi -56 kg            1.vieta Tul 8-7 gup
  • Zinkevičs Deniss – vieta Matsogi -78 kg +2       2.vieta Tul 8-7 gup      1.vieta spectehnika            1.vieta izturība
  • Lauris Kazāks – vieta Matsogi -78 kg            2.vieta Tul 10-9 gup    3.vieta spectehnika
  • Nikolajeva Natālija – vieta Matsogi -55 kg +1       2.vieta Tul 4-3 gup +1
  • Beļikova Ksenija – vieta Matsogi -45 kg +2       3.vieta Tul 4-3 gup      3.vieta spectehnika
  • Saulīte Timofejs – vieta Tul 10-9 gup +1

 

 

Galvenais organizators Sergejs Saulīte, 3.dans